Kontakt

[mbYTPlayer url=”https://www.youtube.com/watch?v=IC1Te98w3wA” opacity=”1″ quality=”large” ratio=”auto” isinline=”false” showcontrols=”false” realfullscreen=”true” printurl=”true” autoplay=”true” startat=”7″ stopat=”14″ mute=”true” loop=”true” addraster=”false” stopmovieonblur=”false” gaTrack=”false”]

sokol

Adres:  Renata i Tadeusz Garbiak  Sokolec 54  57-450 Ludwikowice Kłodzkie
Tel.  74 8716154   Tel. Kom.  606 199 713

E-mail:   falco@sokolec.com

Przedpłata na konto: BGZ BNP Paribas : 95 1600 1462 1846 2013 0000 0001

kontaktGórny Sokolec – Na zdjęciu historyczna Sowia Dolina – dolina spływu  Czarnego i Sowiego Potoku.

Serdecznie zapraszamy do Sokolca !

Agroturystyka Sokolec-Falco

Sokolec 54  57-450 Ludwikowice

Tel. +48 74 8716154 Tel.Kom. 606 199 713

e-mail: falco@sokolec.com

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  facebook

  Regulamin rezerwacji

  Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

  1. Doba w pokojach rozpoczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
  2. W przypadku późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu nie będą udzielane żadne zniżki ani zwroty poniesionych kosztów.
  3. Zatrzymanie pokoju po godzinie 11:00 jest traktowane jako przedłużenie pobytu ale wymagające zgody Właścicieli.
  4. W przypadku, kiedy Gość opuści pokój do godziny 16:00, naliczona zostaje opłata za pół doby; po godzinie 16.00 naliczana jest opłata za całą dobę.
  5. W przypadku rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę – zadatek w wysokości od 30% ogólnej kwoty zamówienia, który należy przelać na nasze konto w ciągu 7-miu dni od momentu rezerwacji pobytu. Brak wpływu zadatku w tym terminie powoduje anulowanie rezerwacji bez powiadomienia rezerwującego.
  6. W przypadku pobytów 2 dniowych, lub krótszych zadatek wynosi 100% należności.
  7. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez Gościa rezerwacji pobytowej lub nie wykorzystania przez Gości pokojów objętych rezerwacją w danym terminie.
  8. Opłata za cały okres deklarowanego pobytu regulowana jest jednorazowo w dniu przyjazdu.
  9. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów i wyposażenia  powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
  10. W przypadku szkody wyrządzonej przez Gości będzie pobierana opłata za zniszczone przedmioty według aktualnie obowiązujących cen rynkowych powiększonych o koszty związane z zakupem, transportem oraz montażem zniszczonych przedmiotów.
  11. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 6:00.
  12. Osoby nie zameldowane w obiekcie  mogą gościnnie przebywać w pokoju Gościa do godziny 20:00. Pobyt osoby nie zameldowanej wymaga zgody i wiedzy Właścicieli.
  13. W pokojach oraz na terenie Obiektu obowiązuje zakaz palenia papierosów oraz używania otwartego ognia.
  14. Nie przyjmujemy zwierząt w trosce o komfort wypoczynku i zdrowie wszystkich Gości przebywajacych w Obiekcie.
  15. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy w otwartych pokojach oraz na terenie całego Obiektu.
  16. Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju  przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane na wskazany przez Gościa adres na jego koszt.
  17. Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek napraw oraz zmian w pokojach i ich wyposażeniu, poza nieznacznym przestawianiem mebli i wyposażenia, nie naruszającym ich funkcjonalności  i bezpieczeństwa korzystania. O wszelkich niedogodnościach prosimy informować Właścicieli.
  18. Parking dla Gości jest bezpieczny, bezpłatny i ogrodzony. Brama wjazdowa na parking zamykana jest po godz 22:00. Na życzenie Gości parking jest otwierany, bądź zamykany w porze nocnej. Parking jest niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy się w nich znajdujące.
  19. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług wynajmu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości odpoczywajacych w Obiekcie. Właściciele mogą odmówic dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
  20. Na terenie Obiektu nie urządzamy imprez z głośną muzyką.
  21. Jedynym internetowym źródłem informacji dotyczących naszej oferty oraz numeru naszego konta bankowego jest nasza strona internetowa: www.sokolec.com
  22. Właścicielami Obiektu są:

  Renata i Tadeusz Garbiak, Sokolec 54, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, tel. 74 871 61 54, kom. 606 199 713.

  Niniejszy regulamin jest Umową zawartą pomiędzy stronami umowy.

  Dziękujemy za przestrzeganie powyższego Regulaminu.

  Życzymy miłego i spokojnego pobytu w naszym Obiekcie.

  Renata i Tadeusz Garbiak.